img img img img img
"Хіба це не інше?" на Берлінському тижні моди 2024
Останній рік ми працюємо над створенням та удосконаленням  виготовлення не тільки взуття,  та одягу з нашого власного матеріалу, який ми виробляємо з використаного  взуття. 
У жовті 2023 року ми стали одними з вісімнадцяти загальних переможців, та одними з чотирьох українських у контесті концепцій від Берлінського тижня моди , якій відбудеться з 5 по 8 лютого 2024 року. Тому ми маємо можливість презентувати результат своєї річної роботи та експериментів широкій публіці у рамках офіційного тижня моди у Берліні. 
Назва нашої колекції “Хіба це не інше?
Ми дуже вдячні команді Берлінського  тижня моди за таку можливість та довіру!Так само дякуємо Українському тижню можу за їх плідну роботу, яка зробила це можливим для Українських дизайнерів.
img
img
img
img
img
img
img
img
img
Vegan Fashion Week x Ukraine Fashion Week
Негативний вплив модної індустрії на навколишнє середовище, на жаль, неприємно вражає. Подолати нинішню кризу можна, якнайскоріше розпочавши співпрацю в питанні збереження екології Землі.
Івентом, що сприяє обміну досвідом у цьому напрямі, є Vegan Fashion Week. Цьогоріч, упродовж трьох днів жовтня, ця подія перетворила Лос-Анджелес на столицю sustainable fashion. Одним з партнерів VFW став Ukrainian Fashion Week .
У межах ініціативи «Support Ukrainian Fashion» UFW представив образи 11 українських дизайнерів. Серед яких був присутній бренд концептуального взуття Palingenisy. Всі бренди які приймали участь — cruelty-free та sustainable.
img
img
img
img
img
img
Photo: @Marina Mir; @Thehendrys; @Alexx Mayes; @Ryan Feng
ITS Footwear Award Powered by Fondazione Ferragamo
Дмитро Гонтаренко, дизайнер українського бренду взуття PALINGENESY, став переможцем конкурсу International Talents Support (ITS) у номінації Footwear Award за підтримки Fondazione Ferragamo.
Церемонія нагородження відбулася в Музеї сучасного мистецтва ITS Arcademy у Трієсті, Італія.
Журі зазначило, що Гонтаренко «поєднав дослідження, майстерність і увагу до сталого розвитку у своєму проекті, приймаючи виклики нашого часу не як перешкоди, а як стимули, з духом справжнього креативу, як Сальваторе Феррагамо».
img
img
img
img
Photo: @Francesco Chiot ITS2022 ; @Pietro D’Aprano ITS2022
Epson Digital Fashion Lab x Ukraine Fashion Week
Під час Ukrainian Fashion Week FW22-23 20 випускників освітнього проекту Epson Digital Fashion Lab представили колекції власних брендів.
Нова ера молодих українських дизайнерів піднімається на вершину все більш насиченої fashion-індустрії.
Кожен із 20 учасників Digital Fashion Lab, спільного проекту компанії Epson та Ukrainian Fashion Week, представив свої оригінальні принтовані колекції.
img
img
img
img
img
img
img
img
img
Initiative with techwear brand Riot Division
Принеси стару пару кросівок та візьми участь у розробці унікального recycled взуття для RIOTDIVISION .
У серпні 2021 року ми встановили бокс для збору ношеного взуття у концептсторі RIOTDIVISION, котре було розібране та буде використано у подальших наших роботах та в рамках акції ми створили дві пари кросівок, що були використані RIOTDIVISION.
Фіналом цього коллабу є розіграш кросівок серед аудиторії бренду, але на жаль через повномасштабне вторгнення рф 24-го лютого 2022 цього не сталося, тож маємо надію надалі коллаб буде фіналізований.
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img